Minden foglalkozásra, fejlesztésre előzetes bejelentkezés szükséges!

Újbudai FejlesztőHáz 2016 szeptember 5-től

Órarendünk tájékoztató jellegű. Kérjük, hogy jelentkezzen kérdésével telefonon vagy emailben!

I.helyszín: Andor u. 56.  Nagy terem 

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
  8:00 -   9:00    
         
 

 

 
Csop.vez.: Porpáczi Ágnes
  9:00 - 10:00

9:00  DSZIT terápia egyénileg

 9:00 Beszédindító kiscsoport

9:00 Autizmus specifikus fejlesztés


Szenzoros integrációs terápiás csoport

9:00 Kúszó-mászó
csoporttorna 

10:00 - 11:00


 DSZIT terápia kiscsoport       

Beszédindító kiscsoport

10:00
Autizmus specifikus fejlesztés


Szenzoros integrációs terápiás csoport

10:00 Tipegő mozgásfejlesztő
csoporttorna

11:00 - 12:00 Egyéni korai beszédindítás Korai komplex terápia

Egyéni komplex fejlesztés

Egyéni korai beszédindítás (logopédus)

11:00
baba mozgásfejlesztő
csoporttorna 
12:00 - 13:00          
13:00 - 14:00  Korai fejlesztés  Egyéni konduktív fejlesztés  Pfaffenrot manuális
 terápia
 Ayres terápia

Gyógypedagógiai fejlesztés

14:00 - 15:00  Komplex beszédindítás, logopédia
Mozgásterápia
Egyéni mozgásterápia Egyéni terápia  

Pfaffenrot manuális technika

15:00 - 16:00 15:45  Ayres terápiás kiscsoport (2-3 éves) Gyógytorna
15:30 Ayres terápiás kiscsoport (5-6éves) Iskolaelőkészítés/
Grafomotoros fejlesztés

 15:30 Bölcsis korúak mozgásfejlesztő csoporttornája

16:00 - 17:00 16:30  Ayres terápiás kiscsoport (3-4 éves)

Mozgásfejlesztés

 16:30 Ayres terápiás kiscsoport (5 éves)

Egyéni komplex terápia

 Óvodás mozgásfejlesztő csoporttorna

17:00 - 18:00 17:15 Ayres terápiás kiscsoport (4-5 éves)

 Pfaffenrot manuális technika

17:15 Ayres terápiás kiscsoport
(5-6 éves)
Gerinc-és lúdtaplcsoport, gyógytorna

Egyéni komplex mozgásterápia

18:00 - 19:00  18:00 Ayres terápiás kiscsoport (6 éves)

 Kinesio tape felhelyezése

 

18:00 Ayres terápiás kiscsoport
(6 éves)

Iskolás grafomotors képességfejlesztés

18:15 Grafomotoros iskolaelőkészítés

19:00 - 20:00          

 TSMT otthoni tréning összeírása, tanácsadás csütörtökönként!

II. helyszín Andor u. 60.  Fejlesztő, terápiás foglalkozások a tornateremben

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
  8:00 -      
Csop.vez.: Porpáczi Ágnes

 TSMT

 
  9:00 -

 

 Egyéni szenzoros integrációs terápia

 9:00 baba mozgásfejlesztő
csoporttorna 

 9:00 baba mozgásfejlesztő
csoporttorna 

Csop.vez.: Hercsel Zsófia

 TSMT

10:00 - 11:00

 10:00 Tipegő-szaladó
csoporttorna

csop.vez: Hercsel Zsófia

10:00 Tipegő-szaladó
csoporttorna

Csop.vez.: Hoffer Zsuzsi

10:00 Kúszó-mászó mozgásfejlesztő csoporttorna

10:00 Bölcsis korúak mozgásfejlesztő csoporttornája
Csop.vez.: Hercsel Zsófia

 

TSMT egyéni tréning összeírás
11:00 - 12:00  

 11:00 Kúszó-mászó
csoporttorna 

10:45 Tipegő-szaladó mozgásfejlesztő csoporttorna

 Szenzomotoros tréning

Korai fejlesztés
12:00 - 13:00     Egyéni szenzomotoros fejlesztés  

Beszédindító terápia
Logopédia

13:00 - 14:00        

Gyógypedagógiai fejlesztés

14:00 - 15:00  

14:45 Grafomotoros iskolaelőkészítő csoport

Egyéni mozgásterápia   14:30 Grafomotos csoport
15:00 - 16:00  Ayres terápiás kiscsoport (2-3 éves)

15:30 Bölcsis korúak mozgásfejlesztő csoporttornája

   Ayres terápiás kiscsoport (3 éves)

Szenzomotoros fejlesztés

16:00 - 17:00  Ayres terápiás kiscsoport (4 éves)

16:45 Ayres terápiás kiscsoport (4 éves)

 16:15 Bölcsis korúak mozgásfejlesztő csoporttornája

 Óvodás mozgásfejlesztő csoport (szenzomotoros)
(3-4 éves)

Egyéni Szenzoros integrációs terápia (Ayres)

17:00 - 18:00  

 17:45 Ayres terápiás kiscsoport (4 éves)

 Grafomotoros csoport  Óvodás mozgásfejlesztőcsoport (szenzomotoros)
(5-6 éves)

16:30 Ayres terápiás kiscsoport (5 éves)

18:00 - 19:00  
  Alapozó terápia (csoportos idegrendszeri érést fejlesztő torna)  TSMT csoporttorna

Alapozó terápia (csoportos idegrendszeri érést fejlesztő torna)

17:30 Ayres terápiás kiscsoport
(5-6éves)

19:00 - 20:00        Gerinc- és alakformáló torna szülőknek  Iskolás Ayres terápiás kiscsoport (9-10 éves)

 

I. helyszín Andor u. 56.  Kis terem

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
  8:00 -   9:00          
  9:00 - 10:00 Korai komplex terápia 
(csecsemő) 
 Dévény torna Dévény torna Grafomotoros fejlesztés Csecsemők komplex vizsgálata
10:00 - 11:00  Pfaffenrot manuális technika  Dévény SMT Dévény SMT Pfaffenrot manuális technika  Csecsemő vizsgálat
11:00 - 12:00  Korai komplex terápia
(csecsemő)
 Dévény SMT Dévény SMT   Korai komplex terápia
(baba)
 Gyógypedagógiai fejlesztés
12:00 - 13:00  Korai komplex terápia  Dévény SMT Dévény SMT  Gyógytorna  Korai fejlesztés
13:00 - 14:00  Korai komplex terápia  Dévény SMT Dévény SMT  Pszichológia  Korai konduktív pedagógia
14:00 - 15:00 Pfaffenrot manuális technika Egyéni logopédia Grafomotoros fejlesztés  Pszichológia Korai fejlesztés
15:00 - 16:00  Pszichológia Egyéni beszédindítás Grafomotoros csoport  Pszichoterápia Korai fejlesztés
16:00 - 17:00  Pszichológia  Grafomotoros fejlesztő csoport Pszichodráma csoport  Családterápia  
17:00 - 18:00          

Minden foglalkozásra, fejlesztésre előzetes bejelentkezés szükséges! 

Árainkat ide kattintva megtekintheti.

A dél-pesti FejlesztőHáz órarendje és a Rákospalotai Házunk a bal oldali menüből elérhető.