Minden foglalkozásra, fejlesztésre előzetes bejelentkezés szükséges!

Újbudai FejlesztőHáz

Órarendünk tájékoztató jellegű, az időpontok változtatásának jogát fenntartjuk.

Kérjük, hogy jelentkezzen kérdésével telefonon vagy emailben!

Andor u. 56.  Nagy terem (Lovacska terem)

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
  8:00 -   9:00    
         
 

 

 
 
  

9:00  DSZIT terápia egyénileg

 9:00 Beszédindító kiscsoport

9:00 Tipegőmozgásfejlesztő 

csoporttorna

csop. vez. Kondákor Anna


Szenzoros integrációs terápiás csoport

9:00 Kúszó-mászó
csoporttorna 

Csop.vez.:Sudár Alexandra

 


 DSZIT terápia kiscsoport       

Beszédindító kiscsoport

 


Szenzoros integrációs terápiás csoport

10:00 Kúszó-mászó 

csoporttorna 

Csop.vez.:Sudár Alexandra

  Egyéni korai beszédindítás Korai komplex terápia

  Kúszó-mászó 

csoporttorna 

csop.vez.: Kondákor Anna

Egyéni korai beszédindítás (logopédus)

 Tipegőmozgásfejlesztő 

csoporttorna

Csop.vez.:Sudár Alexandra

         

  baba mozgásfejlesztő 
csoporttorna 

csop.vez.: Sudár Alexandra

12.00-
13.00
 

 Korai fejlesztés  Egyéni konduktív fejlesztés  Pfaffenrot manuális
 terápia
 Ayres terápia

Gyógypedagógiai fejlesztés

   Komplex beszédindítás, logopédia
Mozgásterápia
Egyéni mozgásterápia Egyéni terápia  

Pfaffenrot manuális technika

    Ayres terápiás kiscsoport (2-3 éves) Gyógytorna
 Ayres terápiás kiscsoport (5-6éves) Iskolaelőkészítés/
Grafomotoros fejlesztés

 

    Ayres terápiás kiscsoport (3-4 éves)

 Bölcsis torna

Csop.vez.: Kondákor Anna

  Ayres terápiás kiscsoport (5 éves)

 

 16:00 Ovis korúak mozgásfejlesztő csoporttornája

csop.vez.:Kovács-Tóth Anna

   Ayres terápiás kiscsoport (4-5 éves)

szenzomotoros torna

 

 Ayres terápiás kiscsoport
(5-6 éves)
17.00 Tartásjavító és lúdtalp torna 3-6 éveseknek
 
csop.vez.:Császár Lili
 

 17:00 Óvodás korúak mozgásfejlesztő csoporttornája

csop.vez.:Kovács-Tóth Anna

    Ayres terápiás kiscsoport (6 éves)

 Kinesio tape felhelyezése

 

 Ayres terápiás kiscsoport
(6 éves)

Iskolás grafomotors képességfejlesztés

Grafomotoros iskolaelőkészítés

19:00 - 20:00          

 TSMT otthoni tréning összeírása, tanácsadás csütörtökönként!

Andor u. 56.  Kis terem

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
  8:00 -   9:00          
  9:00 - 10:00 Korai komplex terápia 
(csecsemő) 
 Dévény torna Dévény torna Grafomotoros fejlesztés Csecsemők komplex vizsgálata
10:00 - 11:00  Pfaffenrot manuális technika  Dévény SMT Dévény SMT Pfaffenrot manuális technika  Csecsemő vizsgálat
11:00 - 12:00  Korai komplex terápia
(csecsemő)
 Dévény SMT Dévény SMT   Korai komplex terápia
(baba)
 Gyógypedagógiai fejlesztés
12:00 - 13:00  Korai komplex terápia  Dévény SMT Dévény SMT  Gyógytorna  Korai fejlesztés
13:00 - 14:00  Korai komplex terápia  Dévény SMT Dévény SMT  Pszichológia  Korai konduktív pedagógia
14:00 - 15:00 Pfaffenrot manuális technika Egyéni logopédia Grafomotoros fejlesztés  Pszichológia Korai fejlesztés
15:00 - 16:00  Pszichológia Egyéni beszédindítás Grafomotoros csoport  Pszichoterápia Korai fejlesztés
16:00 - 17:00  Pszichológia  Grafomotoros fejlesztő csoport

Részképesség-

fejlesztés

 Családterápia  
17:00 - 18:00      Iskolaelőkészítő    

Minden foglalkozásra, fejlesztésre előzetes bejelentkezés szükséges! 

Árainkat ide kattintva megtekintheti.